آمادگی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس (IELTS)، مخفف (International English Language Testing System) است و در فارسی به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی می­باشد. آزمون زبان آیلتس یکی از معروف­ترین آزمون ارزیابی مهارت­ های زبان انگلیسی است. مدرک آزمون آیلتس از سوی تعداد بسیار زیادی از دانشگاه­ها و کارفرمایان بین­ المللی از جمله: استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزلند، انگلستان و آمریکا پذیرفته می­شود. این آزمون که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود، در دانشگاه‌هایی نظیر کمبریج، آکسفورد و هاروارد قابل استناد است.

هدف اصلی دوره­های آموزش آیلتس در مرکز ما آشنایی و آماده‌سازی هر چه بیشتر و دقیق‌تر متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بازه زمانی کوتاه است، به نحوی که هر متقاضی با هر دانش و مهارت زبانی بتواند طی بازه زمانی معین، خود را به نمره مورد نظر برساند. مخاطبین کلاس­های آموزش IELTS عمدتا متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت‌کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، هستند.

Immiex image

دوره­های آیلتس حاصل سال‌ها کار برترین اساتید IELTS کشور و به کارگیری اساتید خبره و کارآمد در این آزمون است. در این دوره مهارت­های پاسخگویی و نکات هر 4 مهارت اصلی آزمون IELTS (گفتاری، نوشتاری، درک مطلب و شنیداری) با رویکرد گرفتن بهترین نتیجه کار شده و تمامی تکنیک‌­ها و نکات لازم برای گرفتن نمره هر چه بالاتر در آزمون آیلتس به شما به طور کامل تدریس خواهد شد و زبان آموزان پس از طی کامل دوره می‌توانند به نمره مد نظر خود برسند، البته مشروط بر اینکه سطح زبان عمومی فرد متقاضی با نمره مد نظر تطابق داشته باشد. به علت خصوصی بودن دوره، تعداد جلسات مورد نیاز برای آمادگی برای آزمون IELTS بستگی به سطح شما دارد اما به طور معمول و در صورت تناسب دانش زبان انگلیسی شما با نمره مورد نظرتان، دوره آیلتس 20 جلسه به طول خواهد انجامید. لازم به ذکر است که شرکت در دوره آیلتس (IELTS) و کلاس­های جانبی دیگر در موسسه ما، نه تنها چگونگی امتحان دادن به شما آموزش داده می­شود، بلکه نمره آیلتس شما به طور متوسط بین 5/0 تا 1 نمره بالاتر رود. با افتخار اعلام می­کنیم که اکنون موسسه ما دارای قوی‌ترین نیروهای انسانی در زمینه آزمون IELTS بوده و این امر باعث شده بالغ بر 90 درصد متقاضیان به نمره مد نظر خود دست یابند. همچنین تمامی مدرسین دوره­های IELTS دارای حداقل 10 سال سابقه مفید فقط در زمینه تدریس این آزمون هستند.